Palais Wahed Villa

  • Wi-Fi
  • Kültéri úszómedence
  • Légkondicionálás
  • Háziállat nem engedélyezett

A kényelmes környezetben fekvő Palais Wahed Villa Marrákes biztosít teraszt és úszómedencét.

A Noria Golfklub nagyjából 25 perc sétára, a Marrakesh vasútállomás pedig nagyjából 7 km-re helyezkedik el a villától. A Palácio da Bahia szomszédságában, a Noria golf club buszpályaudvar pedig 750 méterre található a szálláshelytől. A vendégek a Menara repülőtérről autóval 15 perc alatt elérhetik a Marrákes városi szállást.

Több lehetőséget szeretne?
Check Top hotels near Palais Wahed Villa Marrákes
Marrakech Luxury Golf Villa Private Heated Pool & Garden Oasis
Csak mobilra érvényes ár

Marrakech Luxury Golf Villa Private Heated Pool & Garden Oasis

160 m az ingatlantól
Villa Located At Argan Golf Resort Prestigia
Csak mobilra érvényes ár

Villa Located At Argan Golf Resort Prestigia

160 m az ingatlantól
Villa Zamzam
Csak mobilra érvényes ár

Villa Zamzam

309 m az ingatlantól

    Szolgáltatások

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkolási lehetőségek

    • Parkolás

    Szolgáltatások

    • 24 órás biztonsági szolgálat

    Pihenés

    • Kültéri úszómedence
    • Napernyők
    • Napozóágyak
    • Napozóterasz

    A szobákban

    • Légkondicionálás
    • Fűtés
    • Terasz
    • Kerti bútor

    Általános szolgáltatások

    • Nemdohányzó
    • Füstérzékelők
    • Kulcs belépés

    Háziállatok

    • Háziállat nem engedélyezett !
    Gyakran Ismételt Kérdések
    • Mekkora a távolság a Palais Wahed Villa és a reptér között?
      A Palais Wahed Villa 5 km-re van a Menara repülőtértől, és könnyen elérhető egy 15 perces autóúttal.
    • A Palais Wahed Villa nyitva áll a háziállattal utazó vendégek számára?
      Sajnos háziállat nem engedélyezett a helyszínen.

    Elhelyezkedés

    Map

    Közeli látnivalók

    Közeli éttermek

    Fotógaléria

    Értékelések

    Még nincsenek hozzászólások :(

    Ha ebben a hotelben szállt meg, kérjük ossza meg velünk tapasztalatait

    Írja meg saját értékelését!

    Írja meg saját értékelését!

    Mikor utazott?

    Értékelése

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Nagyon rossz
    Kitűnő

    Az Ön adatai

    Hol lakik?
    Köszönöm! Köszönjük, hogy időt szánt tapasztalatainak megosztására. Az Ön véleménye hamarosan nyilvánosság elé kerül.
    Irány a hozzászólások
    Az értékelés nem lett elküldve.

    Kapcsolat

    Ha több mint 4 szobára van szüksége, kérjük igényeljen csoportos foglalást.
    Az Ön adatai
    Tárgy
    Üzenet
    Palais Wahed Villa Marrákes

    Mutassa a térképen:

    Látnivalók
    Ajánlott éttermek
    Tömegközlekedés
    Köszönjük a visszajelzést
    Köszönjük, hogy feliratkozott
    Bezár